Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nový Tým 7

2. 12. 2009

„Co to děláš?“ zeptal se překvapeně Sasuke a dokonce zapomněl i na svůj arogantní hlas a sledoval Uzumakiho při jeho činnosti. Teprve před chvíli Sasuke vstal, a tak byl stále trochu rozespalý a nedokázal si úplně vyčistit hlavu.

„Jen se snažím se něčeho dotknout.“ vysvětlil Naruto a dál se bezúspěšně pokoušel dotknout kunaie, ležícího na stole v předsíni.

„Tak co budeme dělat?“ zeptal se konečně asi po dalších deseti minutách Naruto, kdy ho už zvedání kunaie omrzelo a přešel do kuchyně, kde si zrovna Sasuke pochutnával na výborně vypadající a určitě i chutnající snídani. Jak moc mu Naruto záviděl!

„Mám trénink.“ řekl jednoduše Sasuke a chvilku poté už se zvedal od dojedené snídaně. Talíř položil do dřezu s tím, že ho umyje později a zaplul do koupelny se ještě upravit.

„To ti to trvalo.“ postěžoval si Naruto. Sasuke zrovna vycházel z koupelny po necelých pěti minutách.

„Já nejsem duch.“ odsekl Sasuke, ale věděl, že to neměl říkat. Naruto se zatvářil smutně. To bylo vlastně poprvé, co byl smutný.

„Já se o to neprosil.“ řekl potichu blonďáček.

„Hm... no tak promiň.“ řekl Sasuke a s tím se vydal ven. Naruto ho následoval. Tvářil se dost překvapeně, protože by nečekal, že se tenhle Sasuke bude zrovna jemu omlouvat.

 

„Ahóóój Sasuke-kun!“ vypískla Sasukeho růžovlasá týmová partnerka a stálá fanynka.

„Hn.“ řekl jenom Sasuke a dál se Sakurou nazabýval. Radši se zaměřil na toho nového kluka, který byl jejich nový týmový partner. Shin. Až teď si ho mohl pořádně prohlédnout. Měl rudé vlasy a modré oči, celkem vypadal dobře a i měl vypracovanou postavu.

„Čau Sasuke! Jak se máš?“ zeptal se ho ihned vesele Shin a to Sasukemu stačilo na to, aby ho zařadil do jedné z kategorií – otravové. Stejně zařadil kdysi i Naruta, ale to si nepamatoval. Jeho vzpomínky byly stále zahaleny mlžným oparem, který velmi pomalu mizel...

„Hn.“ řekl zase Sasuke svou oblíbenou „větu“ a dál si Shina nevšímal také. Zato Naruto upoutal jeho pozornost, protože tomu očividně vůbec nevadilo, že je duch a snažil se Shina praštit. Ten kluk ho opravdu naštval. Nejenže zabral jeho místo v Týmu 7, on se ještě navíc choval jako by byl se všemi nejlepší kamarád. Zrovna se Naruto znovu napřahoval k úderu, ale tentokrát byla v jeho pěsti i chakra...A když Narutova pěst spočinula na Shinově břiše, chvíli se nic nedělo, ale tentokrát Naruto neprošel skrz jako obvykle. V okamžiku Shin odletěl několik metrů daleko.

„A potom, že to nejde.“ řekl nadšeně Naruto s úsměvem od ucha k uchu.

„Asi nebude tak silný, jak vypadá. Ani se nemůže zvednout.“ řekl se zlomyslným úšklebkem Naruto a opravdu. Shin ztěžka dýchal a nemohl vstát ze země. Na pomoc mu ale překvapivě přišla Sakura.

„Takhle jsi se o mě nikdy nestarala, Sakura-chan.“ posmutněl Naruto a sledoval, jak růžovláska knotroluje stav Shinových zranění. Shin se stále překvapeně díval před sebe, protože netušil, odkud rána přišla a kdo za to může. Sasuke na ně jen nezúčastněně koukal, ale pak si vzpomněl, kdo za tohle všechno vlastně může a tak se rozešel k Narutovi.

„Jak si to udělal?“ zajímalo Sasukeho, i když to nedal moc najevo. Jeho maska byla stále neproniknutelná.

„Ani nevím. Byl jsem dost naštvanej a nějak jsem použil chakru a prostě ho praštil.“ řekl Naruto a přitom pokrčil rameny.

„Hn...já myslel, že jako duch nemáš chakru.“ řekl vzápětí Sasuke

„Netuším jak se mi to povedlo.“ řekl Naruto.

„Zkus se dotknout toho kunaie.“ poručil mu po chvilce Sasuke a vyndal z brašničky jeden kunai. Úplně tak ignoroval Sakuru a Shina.

Naruto zkoušel kunai chytit normálně a jenom jím prošel, jeho ruka proklouzla i Sasukeho rukou a černovlásek cítil známý pocit chladu.

„S chakrou, baka!“ řekl nahlas Sasuke, ale tak aby to slyšel jen Naruto. Blonďáček se nervózně usmál a začal se soustředit na chakru.

To už se ale Shin se Sakuřinou pomocí zvedl ze země a podpírán se rozešel k Sasukemu a Narutovi. Pro něj jenom k Sasukemu. Kunaie v jeho dlani si nevšiml. Shin šel ale hodně pomalu a Sakura neměla zrovna pevné nervy, proto na Sasukeho zavolala:

„Sasuke-kun, nechceš mi jít pomoct? Pak ti dám i odměnu.“ řekla svůdně Sakura, ale v tom jí okolo hlavy prolétl kunai a zapíchl se do stromu kousek za ní. Jenže kunai dokázal rozříznout i Sakuřinu čelenku a s ní i pár jejích růžových vlasů.

„Co to?“ zeptala se Sakura překvapeně a zůstala strnule stát na místě. Dívala se na Sasukeho, ale ten byl naprosto v klidu. Ten po ní kunai určitě nehodil, ale přísahala by, že přilétl právě z tamté strany... Potom se otočila, aby se podívala na kunai, ale její pohled zaostřil na její čelenku a pár růžových pramenů vlasů.

„Ááááááá!!!!“ vykřikla skoro na celý les.

„Ten, kdo tohle udělal za to draze zaplatí!!“ vykřikla znovu a jala se kácet nejbližší stromy. Pěsti rozdávala na všechny strany, a tak to vypadalo jako zemětřesení.

Zato Naruto se spokojeně culil a sledoval tu spoušť, pak ale prohlásil: „Tohle jsem vždycky chtěl udělat.“ řekl spokojeně Naruto a dál sledoval Sakuru při jejím běsnění.

„Myslel jsem, žes jí měl rád.“ řekl Sasuke, který se objevil těsně u něj, protože se vyhýbal padajícímu stromu..

„Když jsme byli ještě na akademii, tak možná, ale to už je tak strašně dávno...“ řekl Naruto a na chvíli se zase vrátil do doby, kdy mu bylo dvanáct a neuměl udělat ani normální klon...

„Tam jsem se vkastně poprvé políbili.“ řekl Naruto a musel se tomu zasmát. Už tehdy mu to tolik nevadilo, spíš to všechno hrál, aby někdo nepojal podezření.

„Cože?“ zeptal se překvapeně Sasuke a přestal dávat pozor...

„Pozor!“ vykřikl ale Naruto, když uviděl, že přímo tam, kde stojí padá strom. Sasuke si toho ale nevšímal. Naruto byl tedy nucen použít znovu chakru a silou ho odhodil hodně daleko. Na Naruta zatím spadl strom. Jenže jak víme, Naruto je duch, a proto stál o několik málo minut přímo před Sasukem a probodával ho očima.

„Pro přístě buď opatrnější.“ řekl Naruto.

„Díky, usurakontachi.“ řekl Sasuke na oplátku, když se zvedl ze země.

„Cože? Co si to řekl?“ zeptal se tentokrát překvapeně Naruto a doslova mu zářily oči. Normálně by na Sasukeho vyjel, ale tentokrát byl rád aspoň za tuhle přezdívku.

„Vzpomněl jsem si na jednu misi. Byl tam most a zrcadla.“ řekl Sasuke zamyšleně.

„To byla naše první mise mimo Konohu. Pořád jsme měli jenom D-mise a já chtěl C, a tak nám Třetí jednu dal. Jenže ta se potom trochu zkomplikovala a byla z toho A-mise.“ vysvětlil naruto ihned Sasukemu.

„Zdar děcka!“ řekl všem velmi známý hlas. Přímo vedle těch dvou se totiž objevil Kakashi.

„Á Sasuke, vidím, že Sakura už začala s tréninkem.“

„Hn.“ řekl jenom neurčitě Uchiha.

„A pak mi vysvětlíš to s tím líbáním.“ řekl Sasuke tak, aby ho slyšel jenom Uzumaki a dál si už nikoho nevšímal.

„Vidím, že se Shinem-kun jste se už seznámili. A Sakuro\ ty mi řekni, proč tady ničíš půlku lesa.“ řekl Kakashi a odtrhl oči(oko) od své oblíbené, tentokrát oranžově knihy a podíval se na Sakuru, která mezitím už stála se Shinem vedle Sasukeho.

„No někdo na mě hodil kunai a ten mi přeřízl čelenku a i pár vlasů.“ řekla Sakura a ukázala mu čelenku.

„To byl dobrý hod, když tě nijak nezranil.“ řekl Kakashi zamyšleně a Naruto se spokojeně zašklebil.

„Vždyť mi mohl uříznout hlavu!“ vykřikla hystericky Sakura a chtěla se vrhnout Sasukemu do náruče. Ten ale vycítil nebezpečí a vyhnul se Sakuře, která tedy jenom prošla naprázdno.

„Kéž by.“ povzdychl si Sasuke a Naruto se musel zasmát. Stejně ho nikdo jiný než Sasuke neuslyší.

„Tak bando, dneska budeme trénovat nové formace pro čtyřčlenný tým.“ řekl Kakashi a tím začal jejich dnešní trénink.

„Něco se mi na tom Shinovi nezdá. Budu ho sledovat. Nezdá se mi, že by byl až takový slaboch, jakým se dělá.“ řekl zamyšleně Naruto směrem k Sasukemu.

„Hn.“ řekl a Naruto si to přeložil jako souhlas. Celý trénink pak sledoval z blízkosti všechny Shinovi pohyby a vůbec se mu to nelíbilo...

 

 

 

Jinak  do konce týdne plánuju nejen ICQ povídku, ale i Jiný  svět. :)

 

A takhle nějak vypadá Shin:

 

Obrazek

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

*-*

(sana-chan, 9. 2. 2015 6:54)

Shin je tááák sexy *slintá*

Supr

(Kyuury, 13. 12. 2009 18:49)

supr povídeča

Kdo má pořád ty nadpisy vymýšlet??

(Geluš, 5. 12. 2009 13:34)

Hehehe těším se na pokráčko, copak se nám vyklube z našeho nového člena týmu 7 :D .. xD.
Moc se mi tahle kapča líbila.

masakr

(Iruka sensei tvoje Sbínko, 3. 12. 2009 19:11)

Sugoi!!!!!!
Je to čím dál tím víc napínavý!!! Už se nemůžu dočkat dlašího dílu XD

Lei-chááán! xD

(Naru-chan, 3. 12. 2009 14:51)

Jakoo :D Příště to chcu delší! xDD Vypadá to,že to budu zbožňovat,tuhle kapitolovku xDD *už se stalo :D* Koukej rychle napsat další..ale už se těším i na Icq ;DD a samozřejmě i na jinačí svět >xDD

aaa xD

(Jenny, 3. 12. 2009 14:08)

Ts! xD také krátké to bylo? xD phe! xD ale tak těším se na další =) moc mě to baví jsi lepší než já * a to je co říct xD xD * ne dělám si srandu xD fakt závidím ti =) a jestli si myslíš že jsem lepší tak já říkám že jsi lepší ty a konec tečka vykřičník! xD xD