Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tady najdete článek, který mi docela vyrazil dech. A nejvíc mě dostala věta: "Dobro dětí především," no nevim, jestli je to zrovna dobro deti :-/.

Protentokrát souhlasím se Zelenými. Jedna žena může adoptovat dítě, ale dvě ne? Co je to za blbost? Ne vážně tohle mě dostalo. Proč by mělo žít taky dítě v rodině, sice homosexuální, ale lépe fungující, než v "normální" rodině, kde manželství třeba tolik nefunguje? Myslím, že všechno by se mělo brát stejnou váhou - to že mužXmuž nebo ženaXžena nemůžou mít dítě, ještě neznamená, že se o něj neumí postarat, ne?

Dokud nemají zápis v trestním rejstříku a rodina normálně funguje...nevidim v tom jediný problém...

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

heh! xD

(Jenny ( jenniny-narutopovidky.blog.cz ), 13. 3. 2010 12:47)

Nestávkuj píš povííídky!!! xD

....

(Iruka sensei tvo SBé, 4. 3. 2010 12:03)

Já plně souhlasím!!
Je blbost,aby se jim takhle bránilo!!
Na jednu stranu se pořád všude prohašuje, že nemáme bejt rasisti, ale jestli si myslej, že je to jen ohledně pleti, tak to je docela ...
Prostě je to normální doskriminace!!
jasným faktorem by pro ně měla bejt fungující rodina a ne to, jestli ji tvoří hetero nebo homo pár??!!
Jestli děšti především, ta by se tak měly začít chovat!!
A argumenty typu:" že z toho budou pak mít děti trauma, protože se jim budou ve škole posmívat jsou fakt trapný!! Jak se bude na děti z takových rodin nahlížet záleží přece na naší společnosti!!
Když "normální" rodiče vychovají dítě k tomu, aby už od začátku neopovrhovalo těmi, co jsou jiní, nemusí se ničeho bát!"
...

...

(Naru-chan, 3. 3. 2010 19:40)

Ou, děkují-děkují, Lei-cháán! Jsi laskaváá ^^ A mimochodem, co povídky? :D To tu je stávka? Souhlas s Jenny jako! :D Koukej něco napsat a přidat sem! >xD *Prosíím :D*

...

(Geluš, 28. 2. 2010 15:07)

Ano o tom už vím.. sama jsem to chtěla vložit na blog ale nebyl čas a ani nějak.. jako chtěla bych aby prošel zákon to ano, ale má to hodně PRO i PROTI :D.

hmmm xD

(Jenny ( jenniny-narutopovidky.blog.cz ), 22. 2. 2010 19:54)

tož to nechápu xD stávkuješ bo co??? xD cu povííídkyyy!!!!!!!!!! tak šup šup xD

tsee O_O

(Naru-chan, 18. 2. 2010 20:55)

Ku*va ale to už m vážně ta politika nebo co to je se*e, to myslej vážně?! Mě chcou nas*at co :D Jako, je tohle normální? Jedna žena ano, dvě už ne? Jen proto, že jsou spolu? Si dělají prdel?! Tak tohle je už snad.. "vrchol" :D Jako to dost přehánějí.. Správně, Strana zelených jeďte! Nandejte to té krávě, která dělá jakousi nesmyslnou petici "pro děti" ikdyž jim to spíš bere šanci na to, aby si je k sobě někdo vzal. Sama bych jim tam hned něco řekla, a napsala i petici. Tohle je humus teda a vůbec to nechápu... -.-"

...

(terkic, 17. 2. 2010 17:34)

taky souhlasím, navíc co je lepší, dětský domov, žádná pečující láska a nejasné vyhlídky na budoucnost, nebo milující rodinné zázemí a možnost lepšího vzdělání a budoucnosti?

ahoj =)

(Jenny, 16. 2. 2010 19:25)

souhlasím =) dem sepsat petici! xD