Jdi na obsah Jdi na menu
 


Třetí

26. 9. 2009

Vysvětlení

 

„Promiň, nevím co mě to popadlo.“ omluvil se rychle Naruto a čekal na Sasukeho reakci, jestli už s ním nic nebude chtít mít nebo mu to nebude vadit? Druhou možnost zavrhl, to by měl až moc velký štěstí.

Sasuke nic neřekl a dělal jako by nic, ale Naruto věděl, že se Sasuke jen snaží tvářit, že se nic neděje. Naruto to poznal hlavně kvůli tomu, že s ním nepromluvil ani jedno slovo, když šli parkem a ani, když se vrátili domů. Sasuke zapadl do koupelny a ihned po tom, co vylezl zašel do svého pokoje. Nejspíš už šel spát. Naruto také zalezl do koupelny a také zašel do svého pokoje, ale nemohl usnout, stále musel přemýšlet nad tím, jak ho políbil. Když ho líbal, tak se cítil jako v ráji, když to byl jen letmý polibek. Nemohl to dostat z hlavy, ale nakonec stejně usnul.

Naruto se mýlil v tom, že si myslel, že šel Sasuke spát. Sasuke také musel přemýšlet o tom polibku. Ne že by mu to bylo nepříjemné, ale prostě byl překvapený a nevěděl, co má dělat. Ryuu byl zvláštní, Sasuke cítil, že o něm ani zdaleka neví vše, jako by ho vůbec neznal. Nevěděl čím to je, že má takový pocit, ale když ho Ryuu líbal, cítil se dobře, ale určitě to nebylo nic převratného, možná k němu něco cítil, ale nebyla to láska... s takovou myšlenkou ale stále nedokázal usnout, a tak celou noc přemýšlel a přemýšlel o nikom jiném než o chlapci s hnědými vlasy a modrýma očima.

 

Ráno u Sasukeho a Naruta bylo jako by si oba hráli na tichou domácnost. Naruto tentokrát do kuchyně přišel první, což bylo překvapením samo o sobě. Když přišel i Sasuke, Naruto se nemohl nevšimnout kruhů pod očima. Normálně by se ihned Naruto ptal, proč má kruhy pod očima a tokový hlouposti, ale slíbil si, že nepromluví, dokud sám Sasuke nebude chtít.

 

Takhle to šlo celý týden, Sasuke vypadal, že pořád je duchem mimo, ale Naruto nevěděl proč, že by ho tolik vzal ten polibek? Možná, ale Naruta už to přestávalo bavit, kvůli tomu, že Sasuke chodil jako tělo bez duše musel Naruto nakupovat a dělat všechny domácí práce, jako vysávat (kapitola sama o sobě :D), prát, žehlit nebo umývat nádobí a vařit. I když mu vysávání ze začátku vůbec našlo, tak teď už se to docela naučil a vaření s kuchařkou mu šlo výborně, ale pořád tu byl prblém jménem Sasuke a Naruto se konečně rozhodl zakročit.

 

„Sasuke? Co je s tebou, už takhle žiješ skoro čtrnáct dní, tohle nejsi ty.“ řekl Naruto a sedl si k Sasukemu na pohovku, kde Sasuke čuměl do zdi.

Sasuke Narutovi neodpověděl.

„No tak, co se s tebou děje?“ zeptal se znovu Naruto.

„Ryuu....“ to oslovení neměl rád, ale sám si to vybral, takže si neměl co stěžovat.

„Hm?“

„Já....dlouho jsme nad tím přemýšlel (dooost dlouho), přemýšlel jsem o tom, že k tobě nejspíš něco cítím, ale nevím co, pořád mi připadá absurdní.... Jsme dva chlapi a tohle.... ale pak jsem si řekl, co kdybych to s tebou zkusil, jenže mi stále připadlo, že přede mnou něco tajíš a já bych nechtěl, abys jsi mi něco tajil.“ řekl Sasuke svůj monolog, Naruto na něj koukal, jako by spadnul z višně. Měl pravdu v tom, že mu něco tají, ale přeci mu nemůže říct kdo je, to by to akorát pokazil, ale musí mu o sobě něco říct, aby ho přesvědčil, protože on si ve svých citech byl jistý na 100%.

„Když ti to řeknu... nebudeš se smát?“ zeptal se najednou Naruto, Sasuke přikývl.

„Víš, já neumím plavat, nikdy jsem se to nenaučil, nemusel jsem.“ řekl, Sasuke se musel sice přemáhat, aby se nerozesmál, ale udržel to v sobě a přikývl, že rozumí.

„Taky rád hraju na kytaru a často maluju, mám rád čestné lidi, kteří nelžou nebo se nepřetvařují. Mám rád ty, kteří slepě nedůvěřují jednomu člověku a dokáží se postavit na vlastní nohy. A taky jsem gay.“ řekl Naruto, Sasuke se nestačil divit, to že hraje na kytaru už o něm věděl, ale že rád maluje a jaký typ člověka má rád to netušil, ale nejvíc ho dostalo to, že řekl úplně klidně, že je na kluky. Možná už to věděl dlouho.

„Teď jsem ti o sobě něco řekl, nemůžeš říct, že mě vůbec neznáš a já vím, že nemůžeš říct, že mě znáš jako svý boty, ale... věř mi.“ řekl Naruto, Sasuke se k němu nahl.

„Věřím ti.“ šeptl a políbil ho, nebyl to jen letmý polibek, oba si říkali, co k tomu druhému cítí, ale Sasuke věděl, že tomu hnědovláskovi necítí tolik jako on k němu. Bylo mu to líto, ale nemohl udělat, aby se do něj najednou zamiloval. Naruto si toho taky všiml, ale nechtěl to řešit, ne teď, když ho hledala policie.

„Udělám oběd.“ řekl Naruto, když se od sebe odtrhli. Sasuke kývl, už nevypadal, jako před tím. Naruto byl proto rád.

Když se oba najedli, Sasuke řekl, že se půjde projít, Naruto zůstal a umýval nádobí, pak si zapnul televizi.

„Znovu vám přinášíme zprávy o Narutovi Uzumaki, který se pohřešuje více než dva týdny a policie tvrdí, že už není moc velká šance, že by byl Naruto Uzumaki stále naživu, jeho rodina truchlí a celá residence Uzumaki se pohroužila do smutku. Můžeme jen hádat, jak se teď cítí rodiče pohřešovaného, Minato a Kushina Uzumaki.“ říkala zpravodajka a kamera ukazovala záběry na jeho domov, kde teď byly všude černé barvy, pak se obraz změnil a objevila se tam jeho fotka. Naruto se na fotce usmíval a vypadalo to, že na někoho mával. Naruto měl mnoho takových fotek, a tak ani nemohl poznat, kde byla fotka focena.

„Omlouvám se, že vám dělám takové problémy.“ zašeptal k televizi, když viděl záběr na své rodiče. „Vím, že jsem vám ublížil.“ řekl, ale to už slyšel v zámku rachotit klíč, a tak televizi radši rychle vypnul. Slzy, které se mu draly z očí si rychlým pohledem setřel. Nevšiml si, že si omyle setřel i make-up, a teď byl vidět kousek jedné z čárek na Narutově tváři.

„Ahoj Ry-, co se ti stalo?“ zeptal se Sasuke, když vešel do obýváku a uviděl tu čárku.

„Co by se mi mělo stát?“ zeptal se Naruto nechápavě.

„Na tváři máš nějakou rýhu.“ řekl Sasuke. V tom Naruto zmizel do koupelny, aby zjistil co tam má, už se bál nejhoršího.

„Je ti něco, Ryuu?“ zeptal se Sasuke starostlivě.

„ne, to je dobrý.“ odpověděl Naruto a podíval se do zrcadla. Naštěstí zjistil, že to skoro vypadá jako nějaká jizva, a tak ji překryl make-upem (nebo jak se to píše?) a vyšel ven.

„Co jsi tam měl?“

„Ale jen řasa.“ řekl se smíchem Naruto a podrbal se na hlavě a zamířil do svého pokoje.

Sakra, musím si dát pozor na vodu. Pomyslel si Naruto, když se za ním zavřeli dveře a on si mohl úlevně vydechnout.

Ale měl bych se vrátit domů, mají o mě opravdu velký strach, vzpomněl si hned Naruto na ty zprávy v televizi.

Jenže... jak to řeknu Sasukemu? Položil si Naruto otázku, na kterou neznal odpověď. Naruto věděl, že to dřív nebo později všechno praskne, ale nepočítal s tím, že by se do někoho zamiloval, to dělalo věc mnohem těžší.

Sem zvědaví, jak tohle dopadne. Řekl si v duchu Naruto a vyšel z pokoje za Sasukem, který se díval zase na televizi.

„Nechtěl by jsi jít dneska do kina?“ zeptal se Naruto.

„Ale jo, klidně.“ přikývl Sasuke. Oba se tedy znovu vydali ven, Naruto ho taky chytil za ruku, a když se Sasuke nebránil, tak to možná znamená, že spolu chodí.

Společně došli až do kina....

 

O dvě hodiny později už vycházeli z kina, ale Sasuke se netvářil zrovna šťastně.

„To jsi mi nemohl říct, že dávají jenom samý romantický filmy?“ zeptal se naštvaně Naruta, který se culil.

„Já to nevěděl, ale vždyť to bylo táááák dojemný.“ řekl Naruto se smíchem.

„To možná bylo, ale já takový filmy nemám rád.“ řekla pořád naštvaný Sasuke.

„Tak se nezlob, nesluší ti to a já to neudělal schválně.“ řekl Naruto a nasadil psí oči. Sasuke se ještě chvíli mračil, ale jeho modrým očím nemohl odolat a nakonec se přestal zlobit.

„Takhle ti to sluší víc.“ řekl už spokojeně Naruto a políbil Sasukeho na tvář.

„Tak jdeme domů.“ navrhl Sasuke a Narutovi nezbylo než souhlasit, zítra šli zase do školy.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

kawaii

(keishatko, 27. 10. 2011 0:51)

nejak rýchlo ho vyhlásili za mrtvého...chudák :D :D som zvedavá ako to vyrieši

.. *w* kdo se stim má pořád psát? :D

(Gel-chan, 28. 9. 2009 10:56)

jOO A zapoměla jsem na to pokrčáko, moc se na něj těším tam mě nezlob xD

.... *utírá si slzičky*

(Gel-chan, 28. 9. 2009 10:56)

Xd .. NEEE nebrečela páč nebylo proč :D. tÝJOO já nechci aby se sám od sebe Naru vrátil domů .. musejí na něj nějak přijít *posím ať to tak je*. To by bylo nejlepší :D.

Woow!

(Majka, 28. 9. 2009 9:44)

Páááni, Lei-chan to je naprosto, naprosto úúža povídka!! Takhle napnutá sem nebyla už dlouho!XD Onegaiii, rychle pokráčko!!XD

ááááá :D

(Naru-chan, 27. 9. 2009 18:05)

Sasuke já taky nesnáším romantický filmy fuj xDD áá L-chan už se moooc těším na další díl :D Tohle je vážně super,a už jsou spolu juchůů :D no jsem hroozně zvědavá,co bude příště :D

iiiiiiiiiiiiiii

(keri, 26. 9. 2009 22:09)

mmoc dobré honem pkráčk