Jdi na obsah Jdi na menu
 


Šestá

13. 10. 2009

Pouť

 

„Naruto-kun!!!“ vřískla růžovlasá bestie... ehm dívka a rozeběhla se směrem k Narutovi. Nejspíš čekala, že jí Naruto chytí, ale místo toho Naruto uhnul a Sakura se rozplácla na zemi.

„Co tady dělá?“ zeptal se nevraživě Yumi, která pokrčila rameny.

„Ráno sem prostě přijela a řekla, že musí být jen s tebou.“ řekla Yumi a pokračovala v jídle.

„Jo a díky za tamto.“ řekl Naruto a Yumi jen pokývala hlavou, protože měla zrovna plnou pusu. Naruto neměl moc hlad, a tak se tedy radši vrátil zpět do pokoje. Lehl si na postel a koukal na bílý strop.

„Co jen budu dělat?“ zeptal se nahlas, jako by čekal, že mu někdo odpoví, jenže v pokoji nikdo nebyl, jen on. Po pár minutách se rozhodl vykoupat, proto otevřel jedny ze třech dveří v pokoji a vešel do obrovské koupelny s velikou vanou. Naruto měl dost času, proto si nechal napustit plnou vanu, samozřejmě s pěnou. Vysvlékl se a už byl ve vaně, kde se mohl potopit tak, že nebyl ani vidět, konečně také mol zapomenout na všechny starosti a vzpomněl si, že zase přijde Sasuke. Bohužel nevěděl kdy, ale rozhodl se, že na něj počká u altánu v ten samý čas, co včera.

Když po půl hodině vylezl ze skoro studené vody, vešel jen s ručníkem zpět do ložnice a všiml si malého papírku na nočním stolku.

 

Dobré ráno pane Uzumaki, vás otec si vás za půl hodiny žádá ve své pracovně. Pokud by jste neměl nic proti, chtěl bych vás poté zavést do města.

 

Kakashi

 

Stálo na papírku a Narutovi se rozzářili oči, když si přečetl poslední větu. Naruto sice nevěděl jak dlouho tam papírek je, ale nečekal na nic a oblékl si oranžovou košili a modré džíny a vyrazil za svým otcem do pracovny.

 

„Chtěl jsi mě vidět, otče?“ zeptal se Naruto, když slušně zaklepal a na vyzvání vstoupil.

„Ano, posaď se.“ řekl Minato a nezvedl oči od dopisu, který ležel na stole.

„Chtěl jsem se ti tak trochu omluvit za to, že jsem se tě na žádná z těch rozhodnutí neptal, zvlášť co se týče stěhování a toho sňatku, ale i Kushina souhlasila, že nám změna jen prospěje a navíc tu ani nemáš kamarády, tak-“ začal mluvit Minato, ale Naruto ho přerušil.

„Co ty víš o tom, jestli tu mám kamarády? Nic o mně nevíš a chceš mi zničit život tím, že si musím vzít tu krávu a odstěhovat se někam, kam vůbec nechci!“ vykřikl Naruto, ale už teď toho litoval, nechtěl tak křičet, ale prostě se neovládl.

„Mladý muži, takhle se mnou mluvit nebudeš! Chtěl jsem ti dát šanci, ale jak vidím, tak se už chováš jako ti ostatní lidi!“ křikl na Naruta i Minato.

„Omlouvám se.“ šeptl Naruto, Minato myslel, že se přeslech. Naruto a omlouvat se? Pomyslel si.

„Ty se omlouváš?“ zeptal se zaraženě Minato a Naruto tu větu zopakoval.

„Omlouvám se.“ řekl už normálně a Minato se opravdu nestačil divit.

„No... dobře, slyšel jsem, že jsi se trochu změnil od Kakashiho, ale to nic nemění na tom, že tata dvě rozhodnutí nezměním, ale nemusíš chodit na ty lekce etiky.“ řekl nakonec Minato a tím ukončil debatu, Naruto se zvedl a smutně odešel pryč.

 

„Kakashi? Co vedlo rodiče se odstěhovat?“ zeptal se Naruto při jízdě v limuzíně.

„Když jste utekl, měli o vás opravdu strach a když se potom dozvěděli, že vás našli, tak se rozhodli, že vás tu příliš věcí rozptyluje a potřebujete změnu.“ řekl Kakashi.

„Aha.“

„Mladý pane, promiňte mi, jestli to bude nějak troufalé, můžete mi klidně po mé otázce dát facku, ale dovolte mi se zeptat na jednu věc.“

„Hm.“

„Co je mezi vámi a tím člověkem, za kterým jste jel?“ zeptal se Kakashi. Naruto se zarazil.

„Proč?“ zeptal se Naruto.

„Zapomeňte na to, prosím.“

„Ne, já jen proč tě to zajímá?“ zeptal se zvědavě Naruto.

„Od té doby, co jste se vrátil se chováte.... jinak, nemůžu popřít, že se mi vaše chování líbí, protože předtím jste se choval... vy víte jak.“

„Je to jeden kluk, který mě našel, když jsem utekl. Vzal mě k sobě domů a pomohl mi, pak jsem tam celou dobu bydlel.“ řekl Naruto.

„Vy jste se do něj zamiloval, že?“ řekl Kakashi, ale pak si dal ihned ruku před pusu. Naruto se rozesmál, nad tím co udělal, ale odpověděl.

„Ano.“ řekl Naruto už zase smutně. Kakashi jako jediný zaměstnanec věděl o jeho orientaci.

„Asi to pro vás musí být těžké, možná kdyby jste to panu Minatovi řekl, tak by-“ řekl Kakashi, ale Naruto ho umlčel svým hlasem.

„Otec? Ten si ještě nezvykl na to, že jsem gay, natož že jsem se do někoho zamiloval, ten by mně možná tak vyhodil na ulici.“ řekl Naruto opravdu smutně a Kakashi už radši nic celou cestu neříkal.

 

„Kde to jsme?“ zeptal se Naruto nechápavě, když limuzína najednou zastavila.

„Vy jste nikdy nebyl na pouti, ne?“ zeptal se Kakashi a Naruto přikývl a vystoupil z auta.

„Wow!“ hvízdl obdivně Naruto, když uviděl před sebou samé kolotoče, atrakce a horské dráhy.

„Tak jsem si myslel, že bych vám mohl zlepšit náladu tím, že vás vezmu sem, ale ještě tu na někoho počkáme.“ řekl Kakashi a pak dodal: „Ale neříkejte o tom vaší rodině, jedině slečně Yumi, která mi to pomohla zařídit.“ s tím počkali asi pět minut, než Naruto zpozoroval mužskou postava s černými vlasy, později rozeznal i černé oči.

„Sasuke? Co tu děláš?“ zeptal se Naruto překvapeně.

„Jedna moc otravná malá holka mi zavolala a stále mě přemlouvala, abych s jistým blonďatým a modrookým mužem šel na pouť, byla tak neodbytné a tak sem souhlasil.“ pokrčil rameny Sasuke a podíval se na Kakashiho.

„Jsem rád, že tě zase vidím.“ řekl Naruto a nejradši by mu skočil kolem krku, jenže se to tu hemžilo lidmi.

„Ah, vy se ještě neznáte. To je Kakashi Hatake, můj.... ehm bodyguard. Kakashi, tohle je Sasuke Uchiha, bydlel jsem u něho no a zbytek víš...“ řekl Naruto a zčervenal.

„Těší mě, Sasuke Uchiho.“ řekl Kakashi a podal Sasukemu ruku.

„Mě také.“ řekl Sasuke a potřásl mu rukou.

„Tak pojďme, ne?“ řekl Naruto a Sasuke kývl, Kakashi ale zůstal u limuzíny.

„Já nepůjdu, užijte si to a ať vás nechytí novináři, mladý pane.“ řekl Kakashi a zamával jim. Byl šťastný i za Naruta.

„Byl jsem rád, když mi tvoje sestra zavolala, mohl jsem tě vidět.“ řekl Sasuke.

„Já jsem byl teď hodně překvapeny, otec mi řekl, že nebudu moct chodit ven s normálními lidmi, ale Kakashi je můj přítel, takže to není tak strašné....... Jééé pojďme do strašidelného domu!“ vykřikl Naruto a už si to mířil přímo k onu domu, Sasuke ho s povzdechem následoval.

„Ááááá!“ vykřikl Naruto, když se na něj vyřítil nějaký zombík.

„Klid, Naruto, nic se ti nestane.“ řekl Sasuke a objal ho kolem pasu.

„T-to s-i-si ne-nejsem tak j-j-jis- ááááá!“ vykřikl zase, když se přímo před nimi objevil obří pavouk.

„Bojíš se pavouků? Myslím, že byl špatný nápad sem jít.“ řekl Sasuke a pevně Naruta chytil za ruku, ale blonďáček se k němu přitiskl, a tak Sasukemu nezbývalo nic jiného než pomalu dojít až na konec s roztřeseným Narutem.

„Uf to bylo strašný.“ řekl Naruto, když se konečně dostali ven.

„Na co chceš jít teď? Hlavně ne zase do něčeho strašidelného.“ řekl Sasuke, který si oddychl, že jsou konečně pryč. Ne že by se mu Narutova přítomnost nelíbila, ale bolely ho uši od jeho křiku.

„Pojďme na horskou dráhu.“ navrhl Naruto a tak šli na horskou dráhu, která naštěstí dopadla skvěle. Takhle procházeli náhodně atrakce a Sasuke dokonce Narutovi vystřelil ve střelnici pár růží a velkého medvěda za kterým nebyl Naruto skoro vidět.

„Pojďme na ruský kolo!“ vykřikl najednou Naruto, a tak se vydali směrem k ruskému kolu.

„To je paráda!“ výskl Naruto, když se ocitli úplně nahoře a mohli sledovat lidi a budovy pod sebou jako mravence.

„Konečně trochu soukromí.“ řekl Sasuke a usmál se, pak se přiblížil k Narutovi a spojil jejich rty do polibku, takhle se líbali do té doby, než se začali zase pohybovat směrem dolů.

„Bylo to naprosto úžasný, moc děkuju Sasuke.“ řekl Naruto, když vycházeli z parku. Kakashi už na ně čekal u limuzíny.

„Nemáš za co.“ řekl Sasuke s úsměvem.

„Tobě taky děkuju Kakashi a musím ještě poděkovat Yumi.“

„Ale mladý pane, co ten medvěd?“ zděsil se Kakashi.

„Víš co Kakashi? Říkej mi prostě jenom Naruto a toho medvěda si nechá Sasuke, aby nebyl sám.“ řekl Naruto a podal obrovského medvěda Sasukemu.

„Nechceš zavést domů, Sasuke?“ zeptal se Naruto, když už nastupovali s Kakashim do auta.

„Ne, rád se projdu.“ řekl Sasuke a nahnul se nenápadně k Narutovi a letmo ho políbil.

„Tak zase někdy.“ řekl a zamával vzdalující se limuzíně.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

kawaii

(keishatko, 27. 10. 2011 1:11)

to vyzeralo ako rande :D :D Naruto bol chutný ako sa bál :D

super !

(HieiJagashy, 12. 11. 2009 21:10)

no né....přiznám se , že o téhle stránce jsem se dozvěděl teprve dnes... ale okamžitě se stala mojí oblíbenou ! /žasný povídky , moc se mi líbí !

Ne jo a ne!!!!

(S@s-chan, 22. 10. 2009 21:14)

Ráda spřátelím a děkuju aspoň nějaká čtenářkaXD
Ale Sasuke nepůjde domů po svých!!!Klidně ho do tý limuzíny strčím sama!

Ne a ne a ne!

(Naru-chan, 17. 10. 2009 15:08)

Já nechcu aby odjel!Nesmí! xDD Lei-chááán!Souhlas s G-chan,ať chcípne! xD a oni ať zůstanou spolu..muhůů :D Těším se na pokráčko,tenhle díl byl super ;DD

Bohužel...

(Leiko, 16. 10. 2009 15:56)

Bohužel, ZATÍM ne, ale plánuju, no jen si počkej :D

.. Kásný *w* *w*

(Gel-chan, 15. 10. 2009 18:56)

Moc krásný .. ovšem jako vždy .. těším se na porkáčko :D. Jak to Narutík vyřeší .. ehm .. nepřišla by v hod nějká smt po Sakuu? *kouká na tebe* xD

jéééééééééééééééé

(Jutaki, 14. 10. 2009 20:48)

sugooi! pls rychle pokráčo!!!