Jdi na obsah Jdi na menu
 


Druhá

22. 9. 2009

První dny a komplikace

 

„Nech mě ještě spát, Kakashi...“ zamumlal Naruto, když se ho Sasuke ráno snažil probudit. Sasuke už ho budil dobrých deset minut a Naruto se stále rozvaloval v posteli.

„Ryuu, musíme do školy, tak sebou hejbni.“ zakřičel Sasuke a stáhl z něj peřinu. Trochu se začervenal, když zjistil, že Naruto má na sobě pouze boxerky.

„Á, co děláš?! Víš jaká je zima!“ postěžoval si Naruto, když se vzduch okolo něj prudce ochladil.

„Vstávej!“ řekl Sasuke a hodil po něm oblečení.

 

„Kdo je Kakashi?“ zeptal se Sasuke, když Naruto vešel do kuchyně a hledal konvičku, ve které by si udělal čaj.

„Cože?!“ vykřikl Naruto a shodil přitom hrneček.

„Promiň.“ šeptl Naruto a začal uklízet střepy.

„Proč to chceš vědět?“ zeptal se Naruto, když vyhodil střepy do koše.

„Když jsem tě ráno budil, tak jsi mi řekl Kakashi.“ odpověděl Sasuke. V Narutovi by se krve nedořezal, Kakashi byl jeho osobní ochranka a všude chodil s ním, většinou ho i budil.

„No víš.... to je můj nevlastní otec.“ řekl po chvilce ticha Naruto.

„Aha.“ přikývl Sasuke a dál ho to už nezajímalo. Naruto si oddych a pustil se do připravování snídaně. Od původního záměru, udělat si i čaj radši upustil, stejně nevěděl, co by měl dělat. Radši si tedy vzal chleba a nůž a chystal se ho ukrojit. No šlo mu to pomalu a jedna strana chleba byla tlustší než druhá, ale nakonec na něj stihl namazat i vrstvu másla. Měl to akorát, protože už musel zase do školy. Popadl batoh a v ruce si nesl chleba. Cestou do školy si ho Sasuke pořád prohlížel a Narutovi to nebylo zrovna dvakrát příjemné, ale nic neříkal a radši jedl chleba.

 

„Ahoj.“ uslyšel Naruto, když si sedl na své místo ve třídě vedle Sasukeho.

„No...ahoj.“ řekl nesměle Naruto, když se kolem něj objevil hlouček jeho spolužáků.

„Promiň, že jsme se ti včera nepředstavili. Já jsem Kiba Inuzuka.“ řekl hnědovlasý kluk s dvěma červenými pruhy na tvářích.

„Hyuuga Neji.“ představil se kluk s dlouhými hnědými vlasy, svázanými do culíku a s obvazem přes čelo.

„Lee Rock.“ řekl kluk s černým vlasy jako kastrol a usmál se na něj oslnivým pohledem.

„Shikamaru Nara.“ ozval se černovlasý kluk s vlasy do culíku, vypadal na to, že kdyby bylo po jeho, vůbec by tu nebyl a někde se radši válel.

„Akimichi Chouji.“ řekl docela tlustý kluk s hnědými vlasy, v ruce měl pytlík chipsů. Po Choujim byly už jen samé holky.

„Ino Yamanaka, jsem předsedkyně třídy“ řekla blondýnka s dlouhými vlasy.

„TenTen.“ představila se dívka s hnědými vlasy, svázanými do dvou drdolů.

„Hinata Hyuuga.“ řekla modrovlasá dívka a začervenala se.

„Sakura Haruno a Sasuke patří mě!“ řekla dívka s růžovými vlasy, Naruto z ní bylo na blití.

„Karin a Sasuke není Sakury, ale je můj!“ vykřikla červenovlasá dívka a začala se tam hádat se Sakurou koho je Sasuke.

„Jich si nevšímej, jsou to hrozný krávy.“ řekla Ino. Naruto kývl, nevěděl, co by měl říct, ale naštěstí ho zachránilo zvonění na první hodinu.

 

Když už šel Naruto, spolu se Sasukem ze školy, tak se ho najednou Sasuke zeptal: „Víš, chtěl jsem se jenom zeptat, jestli se mnou nechceš jít nakupovat, doma už nic není, tak musím zajít do obchodu.“

„Do obchodu? No jasně!“ řekl Naruto nadšeně, protože nikdy v žádném normálním obchodě nebyl. První se ale stejně museli oba vrátit domů, kam si hodili tašky a Sasuke vzal peníze, pak už se vydali do obchodu...

 

„Na co se používá tohle?“ zeptal se Naruto, když přiběhl k velké krabici s nápisem : Ariel M-Zim 5 (nebo tak nějak :D)

„Ryuu? Vždyť je to prášek na praní.“ řekl Sasuke překvapeně, že nezná takovou věc, ale radši to neřešil a pokračoval dál.

„Tohle je co?“ ozvalo se za chvíli zase od Naruta, když k Sasukemu přišel s bílou plastovou láhví, na které zase byl nápis: JAR.

„To je na nádobí.“

„Fakt? A jak to funguje?“

„Prostě to dáš do vody, udělá se pěna a v tom myješ nádobí. To si nikdy nemyl nádobí?“

„No.... po pravdě... ne.“ přiznal Naruto.

„A kdo ti myl nádobí?“

„Ech.... no....víš...“ Naruto nevěděl, co říct, Sasukemu řekl, že bydlí sám a přitom nikdy nemyl nádobí, ale naštěstí to za něj vyřešilo něco jiného. Naruto couval od Sasukeho a nevšiml si plechovek naskládaných do pyramidy a přímo do nich narazil.

„Uff...“ oddychl si Naruto a dal se do uklízení nepořádku, Sasuke mu pro jeho překvapení pomohl.

„Neodpověděl jsi mi, ale … nech to být.“ řekl Sasuke, když sesbírali všechny plechovky a znovu z nich udělali pyramidu. Naruto už se radši neptal co je co, aby se náhodou ještě víc neprozradil.

„Ale bylo to skvělý.“ řekl Naruto, když vycházeli z obchodu.

„No musím říct, že tohle byl ten nejbláznivější nákup, na kterém jsem byl.“ přiznal Sasuke, když si vzpomněl jak na začátku, když viděl nákupní vozík, tak s ním projížděl úplně všude. Sasuke viděl, že se hodně baví, a tak ho nechal, i když normální lidi by tohle určitě normálně nikdy neudělali. Ale hlodal ho červíček pochybností. Už od té doby, co Naruta viděl poprvé věděl, že ho odněkud zná, ale absolutně si nemohl vzpomenout odkud.

 

Když došli oba domů, Sasuke se ujmul vyndavání věcí a jejich uklízení, zatím co Naruto se šel připravit na další školní den. Když se Naruto vrátil zpět do kuchyně, Sasuke už tam nebyl, ale byl u televize, kde zrovna vysílali zprávy.

„Hledaným je šestnáctiletý Naruto Uzumaki, syn nejbohatšího muže v celém Japonsku, který se ztratil před třemi dny. Má blonďaté vlasy a modré oči, dále má také tři rýhy na obou tvářích. Je středně vysoký. Pokus někdo Naruta Uzumaki uvidí a dovede ho zpět do Uzumaki rezidence, dostane vysokou finanční odměnu. Naruto Uzumaki by se měl nacházet někde ve městě Konoha.“ Naruto si potichu povzdechl, když to slyšel. Dokonce za něj nabídli i odměnu. Holt se každý den neztrácí syn nejbohatšího Japonce. Jenže Naruto se teď ještě víc děsil okamžiku, kdy Sasuke přijde na to, že on je Uzumaki Naruto. Za ty tři dny co tu byl, zjistil, že Sasuke není zrovna nejhloupější a dokáže si dát dvě a dvě dohromady. Jeho výstup dneska v obchodě, neznalost všeho v domácnosti, to že ho našel zrovna před třemi dny... Už nesmí udělat žádnou chybu, jinak bude konec velmi rychle.

„Já si myslím, že ti bohatí prostě nemají co na práci, a tak chtějí akorát otravovat normální lidi.“ řekl Sasuke.

„Já si nemyslím, taky mají určitě hodně povinností a-“ začal Naruto, ale byl přerušen Sasukem.

„Povinností? Chodit na večírky, dělat rozhovory pro televizi a bydlet v luxusu je hrozně těžký.“ řekl Sasuke.

Ani nevíš jak, pomyslel si Naruto a radši odešel do svého pokoje.

 

„Ryuu!“ zakřičel Sasuke z obýváku asi po hodině, co Naruto odešel.

„No?“ zeptal se znuděně.

„Nechceš jít ven, jen tak se projít?“ zeptal se Sasuke.

„Ale jo.“ kývl Naruto. Oba se tedy obuli a vyrazili ven. Sasuke si to namířil do parku, kde se jen tak procházeli.

„Vlastně mě napadá, že o tobě nic nevím. Co máš rád, co nemáš rád, jestli děláš nějaký sport, hraješ na nějaký hudební nástroj...“ zamyslel se najednou Sasuke, ale než mu stihl něco Naruto odpovědět, tak se okolo nich prohnalo asi pět dětí a ti do Naruta vrazily, takže se Naruto dostal do Sasukeho teplé náruče. Obličeji byli od sebe jen pár centimetrů a najednou Naruto začal tu malou vzdálenost mezi jejich obličeji zmenšovat, až Sasukeho letmo políbil na rty. Pak se ale celý červený odtáhl.

„Promiň, nevím co mě to popadlo.“ omluvil se rychle Naruto a čekal na Sasukeho reakci, jestli už s ním nic nebude chtít mít nebo …...

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

kawaii

(keishatko, 27. 10. 2011 0:45)

tak toto bolo romantické...aj ja by som tak chcela skončiť v nieči náručí, ale nech je to fešák :D :D super diel :D

Úúúúža

(Lea, 29. 9. 2009 21:09)

Tak to sem zvědavá na Sasukeho reakci XDD (s tim chlebem sem na tom podobně jako Naruto až na to, že byl už předtím ukrojenej špatně a já se to snažim srovnat *já za nic nemůžu. To všichni ostatní* XDD

WOW

(Jutaki, 23. 9. 2009 20:11)

sugooooooooooooooooooooi! nemám slov! prosím dej sem rychle pokráčo!!! :)

......

(Alexia, 23. 9. 2009 19:57)

velmi zaujimave:-)

**slint**

(Gel-chan, 23. 9. 2009 19:39)

ÁÁÁ to je pěknoučký .. těším se na pokráčko *w*...

Hmm copak náš Sasík asi udělá? Haáááááá ... to je haldáá *umírá touhou po dalším dílečku a přitom s eomlouvá že nenapsala včera ..* :D.

další

(Ayumi, 23. 9. 2009 19:23)

Nádherný, ale přestat v tom nejlepšim... takhle napínat. Napiš rychle pokráčko nebo mě máš na svědomí:-)

áááááááá :D

(Naru-chan, 23. 9. 2009 18:23)

Nebooo nebooo?Hele nenapínej mě,nebo to schytáš! xDD Tohle je vážně suprový! :D A s tím chlebem..Jsme na tom stejně Naruto xD sice prací prášek znám,dokonce i jar,ale ukrojit chleba neumím xDD Ještě že máme kráječ xDD No nic,chtěla jsem se tě zeptat....kdy bude další díl?! xD Sice to není ono,ale což ;D Jinak nechtěla by jsi semnou spřátelit?:D Tady je můj blog.. www.naru-san.blog.cz díky jestli napíšeš ;D a těším se na pokráčko! xD