Jdi na obsah Jdi na menu
 


Desátá

15. 11. 2009

Vysvětlování

 

Sasuke se s Yumi vášnivě líbal. Tedy tak to aspoň vypadalo, ale bylo to naopak Yumi líbala Sasukeho a ten byl tak překvapený, že se ani nezmohl na odpor. Naruto v tu chvíli začali u očí téct slzy. Zavřel dveře do kuchyně a opřel se o zeď. Rukama si obejmul nohy a v tu chvíli nevnímal vůbec nic. Stále měl před sebou obraz Yumi a Sasukeho a to jak se líbají.

 

Zatím se Sasuke konečně vzpamatoval a Yumi od sebe silně odstrčil, až se zapotácela.

„Nepřibližuj se ke mně!“ řekl Sasuke vyvedený z míry.

„Ale Sasuke-kun, zapomeň na tu holku a buď se mnou. Jsem mnohem hezčí než ona.“ řekla Yumi přesládle, ale přitom se ušklíbla.

„Nebo mám spíš říct on?“ řekla zlomyslně a Sasuke se na ní překvapeně zadíval.

„Co si to řekla?“ vyjel na ní Sasuke.

„Já vím, že nechodíš s Yumi, ale s Narutem. Viděla jsem vás před domem.“ řekla Yumi a Sasuke si všiml, že už nemluví jako předtím, ale vážněji, dokonce nezkomolila Narutovo jméno.

„No a? Pak by jsi měla vědět, že bych s tebou nikdy chodit nechtěl!“ řekl Sasuke už opravdu naštvaně.

„To si jenom myslíš, můžu vás oba zničit.“ řekla Yumi s úšklebkem a s tím zmizela za otevřenými dveřmi a Sasukeho tak nechala samotného v kuchyni. Ten musel přemýšlet nad tím, co řekla.

Jak zničit? Co tím myslela? Ptal se sám sebe Sasuke a až po chvíli si vzpomněl, že je Naruto v ložnici, doufal, že se na něj nebude moc zlobit.

Když Sasuke otevřel dveře, ihned uslyšel tiché vzlyky a ani nemusel hádat koho jsou. U zdi byl Naruto a hlavou měl u kolen.

„Naruto?“ začal Sasuke opatrně. Naruto vzhlédl a podíval se na Sasukeho pohledem, který vyzařoval bolest.

„Já... Ona...“ nevěděl jak začít, ale Naruto už se přenesl přes počáteční šok a teď se rychle zvedl a než se stačil Sasuke vzpamatovat, zabouchli se za ním dveře od bytu. Naruto běžel hlavní ulicí, která byla osvětlená jen několika lampami. Zabočil doleva a ještě chvíli běžel, než se objevil přímo před vilou, kde teď bydleli. Do domu vběhl jako velká voda a nereagoval na Kushino volání a dokonce ani na Yumi, která se ho ptala, co se mu stalo. Yumi tušila, že se nejspíš něco stalo mezi ním a Sasukem, proto Kushinu přemluvila, aby za ním nechodila, že si s ním promluví. Kushina váhala, ale nakonec svolila a Yumi následovala Naruta do jeho nového pokoje. V pokoji byla zatím pouze postel a jeden noční stolek, zbytek se měl dodat zítra. Yumi jakmile otevřel dveře, uviděla Naruta schouleného do klubíčka na posteli.

„Naruto? Co se ti stalo? Něco se Sasukem?“ řekla opatrně Yumi a sedla si k němu na postel. Yumi ale docílila jenom toho, že se Naruto rozbrečel naplno.

„Takže asi jo.“ konstatoval si šeptem pro sebe a Naruta objala.

„No tak. Co se stalo?“ zeptala se ho jemně.

„Sasuke on...Yumi...líbali.“ lezlo z Naruta pomalu, ale Yumi stačila tahle slova k tomu, aby pochopila, co se vlastně stalo.

„Ale to by určitě Sasuke nikdy neudělal. Aspoň ne dobrovolně.“ snažila se ho uchlácholit Yumi, ale nemělo to žádný účinek, a protože věděla, že jí Naruto nic neřekne, rozhodla se že za Sasukem zajde sama.

 

Sasuke ležel zničeně na posteli a koukal do blba(XD). Pořád musel přemýšlet nad tím, jak se Naruto choval. Vždyť ji přece vyhodil, tak přeci nemusí dělat z komára velblouda. Z jeho „přemýšlení“ ho vytrhl až zvonek. Sasukeho napadlo, jestli to není Naruto, a tak se s nadějí vydal ke dveřím, ale před dveřmi stála pouze Yumi.

„Ahoj.“ řekl Sasuke nervózně.

„Ahoj?! Co jsi udělal Narutovi?“ zeptala se ho zpříma Yumi a vpochodovala do bytu.

„No... před chvílí přišla Yumi, ale já nevěděl kdo to je, a tak jsem Naruta poslal do ložnice a otevřel dveře. Řekla, že se přišla podívat a vešla dovnitř. Já se jí ptal co tu chce a ona mě najednou začala líbat. První jsem byl překvapenej a Naruto to nejspíš viděl, ale pak jsem jí vynadal a vyhodil jí z bytu. Myslel jsem si, že to Naruto slyšel, ale nejspíš si myslel, že se líbáme.“ vychrlil na Yumi Sasuke. Vypadal smutně.

„Takže to vlastně zavinila všechno ona?“ zeptala se Yumi už klidně a posadila se na židli. Sasuke souhlasně kývl hlavou.

„Nemohla by jsi to nějak vysvětlit Narutovi? On teď se mnou určitě nebude chtít mluvit.“ zeptal se prosebně Sasuke, ale Yumi zavrtěla hlavou.

„Ne, musíš mu to vysvětlit sám.“ řekla rozhodně.

„Ale já k vám domů nemůžu a tady se sotva ukáže.“ namítl Sasuke.

„Pokusím se ho přemluvit, aby sem zašel. Miluje tě ne?“ řekla Yumi a když Sasuke kývl, tak pokračovala „Prostě mu nech chvíli čas a on přijde.“ řekla Yumi a s tím se zvedla. Měla se na odchodu.

„Už budu muset jít, je docela pozdě, tak aby náhodou mamka něco nezjistila.“ řekla Yumi u dveří.

„Zatím se měj.“ řekla a zmizela za dveřmi. Sasuke si zničeně sedl na lavičku ke stolu. Ani se nenadál a už spal neklidným spánkem, protože byl hodně po celém dni unavený.

 

Yumi přišla domů za chvíli a přemýšlela, jestli má za Narutem dojít, nebo ne. Nakonec se rozhodla, že ne, stejně by jí neposlouchal. Chtěla se tedy vydat do koupelny, aby se umyla, ale zastavila ji Sakura.

„Ahoj, Yumi. Nevíš co je s Narutem-kun? Celý den jsem ho neviděl.“ řekla Sakura.

„No... necítil se moc dobře, tak byl celý den v posteli.“ řekla Yumi s hraným úsměvem, ale přitom si pomyslela: Tebe bych se taky měla zbavit, ale jak tě jenom dostat od Naruta? S tím ji obešla a vešla do veliké koupelny, kde se umyla a udělala hygienu, pak už jí nic nebránilo v tom klidně si lehnout do postele a usnout. Ale i přesto musela dlouho přemýšlet nad tím, jak se postarat o Yumi a Sakuru, protože bylo jasné, že ty dvě se jich tak snadno nevzdají, ale i přesto také nakonec usnula.

 

Zato Naruto už usnul dávno, nejspíš z vyčerpání. Ale teď měl hrozné sny, tedy spíš noční můry, kde hlavními postavami byli Sasuke a samozřejmě Yumi. I ze spánku mu po tvářích stékaly slzy.

 

Už to bylo týden, co Naruto „přistihl“ Sasukeho a Yumi, jak se „líbali“ a byl jako tělo bez duše. Z pokoje vycházel jenom tehdy, když musel jít jíst a to i jídlo často vynechával. S nikým se nebavil. Dokonce ani s Yumi ne, a tak mu ani nemohla nic říct. Yumi to trápilo a nevěděla co dělat. Věděla, že jít za Sasukem by stejně nic nevyřešilo, protože jak by se dostal k nim domů, aniž by to vzbudilo podezření? Jenže Naruto se v pokoji zamykal a i přes to, že ho Yumi každý den prosila, aby otevřel, nikdy se tak nestalo.

 

No tak Naruto! Otevři! Nemůžeš se věčně schovávat v pokoji.“ řekla Yumi, když zase jednou přišla ze školy a zkoušel se dostat do Narutova pokoje. Nikdo se neozval, a tak si Yumi povzdechla a chtěla zajít do svého pokoje, ale k jejímu překvapení se v zámku otočil klíč a Naruto otevřel dveře od pokoje.

A co chceš?“ zeptal se jí. Yumi se usmála a vkročila do pokoje.

Jde o Sasukeho.“ řekla Yumi a posadila se na židli.

Ten mě nezajímá.“ odsekl Naruto.

Jo tak tebe nezajímá? A proto jsi se poslední týden neobtěžoval skoro ani vylézt z pokoje a s nikým jsi se nebavil od té doby, co se to stalo?“ řekla Yumi. Naruto jí neodpověděl.

On nic neudělal, to Yumiho ho začala líbat, ale on ji pak vyhodil, cožpak nechápeš, že tě miluje? To si myslíš, že by tě jen tak podvedl? Navíc před tvýma očima?“ zasypala ho Yumi spoustou otázek. Naruto se zamračil.

Jak to můžeš všechno vědět? Nebyla si snad za ním, že ne?“ řekl Naruto.

Byla jsem tam hned potom, co jsem odešla od tebe a on mi všechno vysvětlil.“ řekla Yumi klidně, ale začínala ztrácet trpělivost.

Třeba si to celé vymyslel a-“ v tom ho Yumi přerušila.

A to si myslíš, že kdyby tě neměl rád, tak by se kvůli tobě přestěhoval do Tokia? Pokud se někdo dozví náhodou o vás dvou, tak nepůjdeme ke dnu jenom my, ale i on! A i přesto tohle všechno riskuje, aby mohl být s tebou!“ řekla naštvaná Yumi a Naruto na ní jenom koukal. Právě mu vynadala mladší sestra.

Asi máš pravdu. Ale jak si to myslela s tím, když se o nás někdo náhodou dozví?“ řekl po chvíli tiše Naruto.

To je jednoduchý. Společnost není moc zvyklá na homosexuály a někteří je odsuzují, samozřejmě neříkám, že jsou takový všichni, ale novináři si toho dokáží spoustu vymyslet.“ řekla Yumi už zase kidně.

Takže si myslíš, že by jsme to měli říct?“ zeptal se jí nevěřícně Naruto.

No pro začátek by neuškodilo, kdybys za ním zašel. A myslím, že by jste to měli říct rodičům.“ řekla Yumi vševědoucně.

Sasuke nemá rodiče, zabili je.“ řekl smutně Naruto.

Ah, to jsem nevěděla. No ale i přes to to řekněte aspoň našim, myslím, že by je nepotěšilo, kdyby se to dozvěděli z televize nebo novin.“ řekla Yumi.

Tak já za ním zajdu.“ řekl Naruto a už byl pryč. Mířil si to přímo k bytu Sasukeho.

 

Už když Naruto vycházel schody do posledního patra paneláku, zdálo se mu, že slyší hlasy. Když už byl na chodbě, kde měl Sasuke byt, všiml si, že jsou dveře od bytu otevřené. Slyšel Sasukeho jak se s hádá s Yumi. To věděl jistě, protože její hlas by poznal všude.

To ti to nestačilo včera? Já s tebou prostě nechci nic mít, rozumíš.“ řekl Sasuke docela hlasitě.

Pak doufám, že si pamatuješ na to, co jsem ti včera řekla.“ ušklíbla se Yumi a Sasuke ztuhl. Vzpomněl si na tu větu, co řekla než odešla „To si jenom myslíš, můžu vás oba zničit.“

„Pokud se mnou budeš chodit, nikomu neřeknu o tom co bylo mezi bohatým Narutem Uzumakim a jenom normálním klukem Sasukem Uchihou.“ řekla a začala se i smát.

Narute se zarazil. Nevzpomínal si, že by kdy Yumi říkal své příjmení a už vůbec ne to, že je bohatý.

„Jak tohle víš?“ řekl překvapeně Sasuke.

„Věděla jsem už od začátku, kdo jste, zjistila jsem si o vás všechno a jenom jsem hrála nevinnou, myslela jsem si, že lžeš a když jsem vás potom viděla před panelákem, tak jsem si to jenom utvrdila. Ale zpátky k tomu předtím – Pokud vyjdu s tím vaším tajemstvím na povrch, budete z toho mít oba hóódně problémů. Cel rodina Uzumaki zkrachuje a ty už si nikdy nenajdeš žádné kamarády, práci, prostě nic. Všichni tě budou odsuzovat a jeho taky.“ Yumi se odmlčela, aby to Sasuke správně pochopil a pak se milým hláskem zeptala: Tak co, Sasuke-kun? Budeš se mnou chodit, nebo se radši budeš dívat jak ideální rodina Uzumaki jde do kytek?“ řekla a na konci už zase mluvila normálně.

V tom do bytu vešel někdo, koho by tam ani jeden z nich nečekali, ale Sasuke byl rád, zato Yumi se tvářila, že by ho nejradši zabila.

„Ale, ale copak jsem to slyšel. Vyhrožovat někomu není hezký. Zvlášť když je to někdo s kým chodím.“ řekl Naruto a pomalu se přibližoval k Yumi a Sasukemu.

„Řeknu to jenom jednou. Pokud o tom někde jenom cekneš, tak se postarám o to, abys už nikdy nemohla nikomu ten život zkazit.“ řekl Naruto ledově. S těmi slovy se Yumi otočila a odešla, ale ještě předtím řekla: „Tohle není konec.“ Oba jí slyšeli až moc dobře, ale Naruto se jenom ušklíbl.

„Já vím.“ řekl si spíš pro sebe a podíval se na Sasukeho.

„Promiň, že jsem ti nedůvěřoval. Měl jsem vědět, že by jsi mě nikdy nepodvedl.“ řekl Naruto.

„To ti to trvalo.“ řekl jenom Sasuke a něžně ho políbil na rty.

„Ale co s ní uděláme? Má pravdu, pokud to někomu řekne, je s vámi konec.“ řekl Sasuke.

„Nejenom s námi, ale i s tebou. Myslím, že by jsme to měli říct mým rodičům.“ řekl Naruto, když si vzpomněl, co říkala Yumi.

„No já nevím... Jak na to budou reagovat? A nemáš náhodou snoubenku?“ zeptal se ho Sasuke.

„O tu se nějak postaráme. Třeba jí můžeme poslat do Afriky a třeba tam dostane nějakou nemoc a konečně chcípne.“ řekl s úšklebkem Naruto.

„Ale aspoň bych tě měl rodičům představit. Třeba to pro ně nebude takový šok, když budou vědět jaký jsi.“ navrhl Naruto a Sasuke musel souhlasit.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

... Grrrr

(Geluš, 21. 11. 2009 21:03)

Já jí normálně tu Yumi přerazím *chystá si kladivo* ... *potichu na ní vrčí* .. ta chce po mně moc ^^ .. moc pěkná kapitolak :D

...

(Aylen, 20. 11. 2009 0:05)

krásná kapitolka.Těšim se na další.

AAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaa xD

(Jenny, 18. 11. 2009 18:37)

hej toto je naprosto dokonalý xD tož lepší slovo nemám xD
Ale nepovídej? xD tobě se ta povídka líbí jo? xD toč to je teprve první díl xD počky to se bude postupně zhoršovat stejně jako to je u KSZDŠ xD xD a nesnaž se mi nakecat že mám dobré povídky tvé jsou 100000000000000000000000000000000000000000000000000000000000x lepší než moje xD * žárlí * xD xD xDxD xD xDxD xD xDxD xD xD

Je´d!!!!!!!!!!!!!!!

(Iruka sensei tvoje SBínko :D, 16. 11. 2009 20:11)

Makej Narut, nedej se!!!!!!!!!!!!!
Je to naprosto super, už se nemůžu dočkat pokračování :D

Jéééj!!!

(Naoko Aimi, 16. 11. 2009 18:51)

Nesnáším Yumi! Nesnáším Sakuru!:-D A jsem hrooozně napjatá a rěším se na další díl!

Mahíí :DD

(Naru-chan, 16. 11. 2009 16:17)

Lei-cháán..odpustila jsem ti to líbání,aspoň že jsou zase spolu :DD Ale já nevím prooč,se hroozně těším na to seznámení s těmi rodiči xDD Muahahaaa :D Rychle dalšíí ;DD